Integrovaný CAM software pro Autodesk Inventor

CAD/CAM software Autodesk Inventor CAM (dříve Inventor HSM) pomáhá technologům či CNC programátorům, designerům a konstruktérům rychle vytvořit obráběné díly vytvořené v jakémkoliv CAD systému.

Inventor CAM je integrován do prostředí Autodesk Inventor.  Nyní je k dispozici jako součást průmyslové sady Product Design & Manufacturing Collection.

Podporuje řadu produkčních technologií. Kromě všech standardních strategií dráhy nástroje pro frézování a soustružení, Inventor CAM obsahuje pokročilé funkce, jako je adaptivní obrábění, integrované simulace a verifikace nástrojů a výkonné postprocesory.

Proč používat Inventor CAM?

  • Podpora všech technologií v jednom produktu  – 2,5 a 3 osé obrábění, 4 až 5-osé obrábění, soustružení, řezání vodním paprskem, laserem i plazmou
  • Adaptivní obrábění
  • Technologie AnyCAD pro 3D data z jiných CAD systémů
  • Simulace polotovaru, dráhy nástroje i simulace stroje
  • Inventor CAM Edit pro kontrolu a manuální editaci souborů NC programů
  • Analytické nástroje pro dynamické zobrazování technologických informací
  • Postprocesory pro celou řadu strojů

Postprocesory

CAM systém není kompletní bez postprocesoru, který vytváří spustitelný kód přizpůsobený na míru vašemu konkrétnímu stroji, řízení a stylu programování. Inventor CAM využívá flexibilní, otevřený, a výjimečně rychlý procesor k provedení tohoto zásadního úkolu.
Inventor CAM je dodáván s mnoha konfiguracemi generických postprocesorů. Každý postprocesor je přizpůsobitelný podle specifických požadavků uživatele. Naším cílem je vyprodukovat 100% spustitelného kódu pro váš stroj.

 

Podporované typy strojů

Fanuc
Heidenhain
Haas
Hurco
MillPlus
Okuma
Siemens
Yasnac
a mnoho dalších…

Moduly Inventor CAM

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2021 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena.

 

 

Translate »