Vysokorychlostní obrábění pro každého

Vysokorychlostní obrábění pro každého v Inventoru CAM (dříve Inventor HSM)

HSM je zkratka pro vysokorychlostní obrábění. Hlavním cílem vysokorychlostního obrábění je minimalizace času. Další důležité faktory jsou kvalita povrchu a životnost nástroje.
Dráhy nástroje jsou v Autodesk Inventor CAM optimalizovány, pro řešení všech těchto faktorů, prostřednictvím zkrácení doby cyklu, zlepšení kvality povrchu a větší životností nástroje.

Nejlepší 3D strategie ve své třídě

Autodesk Inventor CAM se snaží vytvářet nejkratší a nejhladší možné dráhy nástroje, což vede ke snížení času obrábění, lepší kvalitě povrchu, menšímu opotřebení nástroje a prodloužení životnosti nástroje.
Kromě tradiční kapsovací strategie, je Inventor CAM vybaven inovativní adaptivní obráběcí strategii, která snižuje čas hrubování o faktor 4 a více ve srovnání s konvenčním hrubováním, a zvyšuje životnost nástroje až o faktor 10 v závislosti na tvrdosti materiálu.
Dokončovací dráhy sledují povrch dílu k vytvoření konečného tvaru součásti. Mnoho obráběcích strategií je přizpůsobitelných topologii dílu. Inventor CAM poskytuje vynikající dokončovací technologie, které začleňují plynulé / tečné napojení nájezdových / odjezdových pohybů, udržují nástroj v hladkém pohybu, snižují opotřebení stroje a nástroje.

Základní vlastnosti a funkce

Kapsa
Adaptivní obrábění
Kontura
Rovnoběžné
Tužka
Rovnoměrné/Konstantní krok
Spirálové
Radiální
Vodorovné
3+2 Obrábění

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2019 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Idealabu.