Využijte další výhody a speciální slevy při přechodu z plánu údržby na předplatné.

  info@td-is.cz            +420 377 441 025

Subscription (pronájem software) je nyní jediný dostupný způsob licencování pro nově pořizované produkty, ať už se jedná o samostatné nástroje jako jsou Inventor Professional, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical, Fusion 360, Navisworks či Autodesk Vault Professional, nebo také pro sady produktů pro průmysl – Autodesk Product Design and Manufacturing Collection apod.

Forma předplatného je pro uživatele tou nejlepší volbou, jak z nástrojů a technologií Autodesk získat maximum. Díky předplatnému Autodesk poskytuje rozšířené možnosti a nové funkce prostřednictvím propojených služeb.

Co získáte při pořízení Subscription?

Nejnovější a nejlepší funkce produktů

Okamžitý přístup ke zlepšením i novým verzím software od společnosti Autodesk, aktualizacím klíčových produktů, cloudovým službám pro produkty pro stolní počítače a dalším funkcím, a to v okamžiku, kdy budou k dispozici, bez jakýchkoli dalších nákladů.

Přístup k průmyslovým sadám

Sada pro průmysl Product Design & Manufacturing Collection zahrnuje nejpoužívanější produkty vhodné pro koncepční návrh, design a konstrukci výrobku, analýzu a optimalizaci výrobku i nástroje pro výrobu – včetně CAM systémů pro programování CNC strojů. Každý z pracovníků má tak k dispozici ten správný nástroj pro jeho úkol. A navíc dosáhnete značných úspor, pokud potřebujete dva nebo více softwarových produktů Autodesk.

Nová a vylepšená podpora

Nejrychlejší odezva a pomoc prostřednictvím naplánovaného hovoru s odborníkem technické podpory společnosti Autodesk.

Zjednodušená správa

Přístup k nástrojům, které optimalizují nasazení a správu softwaru při standardizaci všech produktů Autodesk v rámci předplatného.

 

Další výhody

Možnost používání starších verzí software – obvykle 3 starší verze
Možnost využívání licence kdekoliv – v práci, doma, na cestách
Globální cestovní práva – možnost používat SW i mimo území EU, po dobu platnosti pronájmu (v souladu s licenčními podmínkami Autodesk)
Licence pořízené jako trvalé, podle původního modelu licencování (do r. 2016) je možné aktualizovat pouze pokud jsou pod platným kontraktem Maintenance Plan.

Podrobnější informace a konzultace k možnosti přechodu na Subscription model či dalšímu využívání Maintenance Plan vám nabídnou naši obchodníci.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2024 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena.

 

 

Translate »