Technologie soustružení v prostředí Inventor CAM

Autodesk Inventor CAM přináší intuitivní přístup k soustružení. Ať už hledáte CAM systém, který pomůže zvýšit vaši produktivitu s tradičními soustružnickými operacemi, jako je hrubování, zapichování nebo dokončování, nebo chcete začít plně využívat svých víceosých obráběcích strojů, Inventor CAM nabízí intuitivní přístup k vytváření vysoce kvalitních soustružnických drah nástroje.

Klíčové vlastnosti

Dvě nástrojové hlavy, protivřeteno a frézování / soustružení

Autodesk Inventor CAM podporuje programování dvou nástrojových hlav a protivřetena u soustruhů s použitím všech tradičních soustružnických operací. Frézo-soustružnické operace jsou podporovány kombinací s možnostmi Inventor CAM 2D nebo 3D frézování.

Tradiční soustružení

Inventor CAM nabízí všechny tradiční soustružnické dráhy nástroje, včetně čela, hrubování, zapichování, řezání závitů, vrtání a profilování. Pro vrtání a obrábění díry vyberte mezi předprogramovanými obráběcími cykly a vestavěnými cykly, nebo použijte kombinaci obou.

Dostupnost nástrojů pro soustružení

Všechny potřebné funkce jsou k dispozici v produktu Inventor CAM, který je součástí průmyslové sady Product Design & Manufacturing Collection.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2019 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Idealabu.