Nástroje a řešení pro všechny fáze předvýrobních etap

Vývoj výrobku je jednou z nejvýznamnějších částí obchodně technického procesu v průmyslových společnostech. Společnosti, které mají k dispozici výrobek přesahující svými parametry (designem, spolehlivostí, výkonností, ekonomikou provozu apod.) produkty konkurence, umožňuje společnosti získat a pak také udržet vedoucí postavení na trhu.

Především  firmám v strojírenství, automobilovém, leteckém průmyslu, ale i v dalších oblastech dodáváme programové nástroje pro design, konstrukci, optimalizaci a výrobu výrobků a technologických zařízení pro jejich výrobu. V našem portfoliu naleznete sady nástrojů i jednotlivé produkty společnosti Autodesk – pro Konstrukci a Návrh výrobků (CAD), Analýzy a Simulace (CAE), a nebo programování NC strojů (CAM). To vše může být doplněno řešením pro správu produktových dat (PDM/PLM) nebo aplikacemi zajišťujícími technickou přípravu výroby (TPV) od naši společnosti TD-IS.

Naše portfolio CAD/CAM/CAE produktů umožňuje navrhovat a vyrábět inovativní výrobky s atraktivním designem, s výbornými technickými parametry, v potřebné kvalitě a spolehlivosti a s nízkými náklady na vývoj i výrobu.

Celé řešení je postaveno na nejrozšířenějším CAD systému současnosti – Autodesk Inventor Professional, ale využívá také například CAD software AutoCAD, jehož DWG formát je standardem pro výkresovou dokumentaci. Spolu s řadou dalších nástrojů můžete vše získat třeba i v jedné sadě Product Design & Manufacturing Collection.

Řešení pro návrh a technologii výrobku

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2024 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena.

 

 

Translate »