Naše společnost je držitelem následujících certifikátů a akreditací

Top Rating®

TD-IS získala v roce 2015 mezinárodně uznávanou certifikaci od společnosti Dun & Bradstreet, která zvyšuje prestiž firmy nejen na podnikatelském trhu v České a Slovenské republice. Tato certifikace oceňuje stabilitu, solventnost a důvěryhodnost firmy, která pro její získání musí splňovat přísná certifikační kritéria.

Weblogo

 

 

 

 

“Top Rating” je, vedle certifikátu podle normy ISO 9001:2008 a ISO 16363:12 – Důvěryhodná (Digitální) úložiště, dalším důkazem o stabilitě společnosti, kvalitě a profesionalitě poskytovaných produktů a služeb.

 

ISO 9001:2008

Kvalitu a profesionální přístup nejlépe vystihuje jedna z nejvýznamnějších mezinárodních norem, norma ISO 9001. Naše společnost tuto certifikaci získala v roce 2012.

Certifikace ISO 9001

 

ISO 16363:12 – Důvěryhodná (Digitální) Úložiště

Naši zákazníci svěřují svá citlivá data systémům, kterým musejí 100% důvěřovat. Jak po stránce funkcionality, tak především bezpečnosti. Proto jsme se rozhodli i k certifikaci podle normy:
ISO 16363:12 – Důvěryhodná (Digitální) Úložiště / Zabezpečený Elektronický Archiv.

Nejedná se jen o práci s nejcitlivějšími daty v Elektronické spisovně – datové schránky, pošta, faktury a ekonomika, atd. ale obecně o jakákoliv data používaná a spravovaná ve firmě počínaje ekonomikou, obchodním oddělením, přes technickou přípravu výroby, výrobu samotnou, plánování, personalistiku i řízení vztahů se zákazníky i dodavateli (CRM, SCM). Ve všech těchto oblastech jsou naše osvědčené systémy nasazovány a my prokazujeme zákazníkům vysokou úroveň zabezpečení a důvěryhodnosti dat a způsobu i místa, jak a kde jsou ukládána.
Tento certifikát našim zákazníkům i partnerům deklaruje, že dané řešení plně vyhovuje požadavkům pro důvěryhodné ukládání dat v souladu se standardy České republiky, ale i Evropské Unie – což ocení nadnárodní korporace i veřejné organizace při zadávání veřejných zakázek.

Certifikát Důvěryhodná (digitální) úložiště

Tato certifikace byla udělena našemu řešení EasyArchiv/EasyPLM.

 

Autodesk Partner

V roce 2013 se TD-IS stává partnerem firmy Autodesk. Doplňuje tak systémy CAD / CAM / CAE do svého portfólia nabízených řešení. Nabízíme, implementujeme a podporujeme řešení pro oblast Manufacturing počínaje 2D (AutoCAD, AutoCAD LT) přes plně parametrické 3D prostředí (Product Design & Manufacturing Collection, Inventor) až po simulační a vizualizační systémy. Z oblasti DMS je to rodina produktů Vault.

Certifikovaný partner Autodesk

 

Oracle Gold Partner

V Roce 2008 jsme poprvé získali akreditaci ‘Oracle Certified Partner’, kterou jsme v roce 2010 povýšili na partnerství ‘Oracle Gold Partner’. Kromě technologií Oracle, jako jsou například databáze, jsme zejména aplikačním partnerem pro PLM řešení a univerzální technické prohlížeče Oracle AutoVue ve všech jeho variantách.

Certifikovaný partner Oracle

 

Infor Channel Partner

V roce 2019 jsme se stali partnerem společnosti Infor, jednoho z největších dodavatelů ERP řešení pro výrobní firmy. Implementujeme to nejrobustnější z nich, a to Infor LN.

Dodavatel Infor LN

 

Certifikovaný partner POHODA

Od roku 2010 jsme certifikovaným partnerem společnosti STORMWARE s.r.o. pro prodej a implementaci ekonomického systému POHODA. Jako systémový integrátor nabízíme integraci účetnictví POHODA s našimi systémy pro řízení výroby EasyTechnology a Easy4 .

Ceertifikovaný partner Stormware pro POHODA

 

Prodejní a implementační partner společnosti Actify

Univerzální technický prohlížeč Spinfire Ultimate společnosti Actify dodáváme našim zákazníkům již desítky let. Poradíme jak pro vaše potřeby vybrat optimální skladbu balíčků nebo samostatných importérů.

Spinfire Ultimate od Actify

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2019 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Idealabu.