Prohlížeč 2D A 3D dat

Řešení AutoVue od společnosti Oracle poskytují možnosti zobrazení stovky formátů nativních dokumentů, poznámkování a webovou spolupráci v reálném čase. Tento prohlížeč, mimo jiné, nabízí rozšířené využití technických výkresů a modelů ve výrobě a plánování. AutoVue zkrátí jak cyklus posouzení návrhu o 50%, tak čas, který technici stráví vytvářením montážního návodu z hodin na minuty.

Potřebujete:
  • Poskytovat členům týmu okamžitý přístup ke všem podporovaným typům dokumentů?
  • Zobrazit technické informace osobám, které tyto potřebují pro následné rozhodování?
  • Přímou komunikaci a kooperaci s partnery v rámci dodavatelských řetězců?
  • Standardizovat kontrolní a kvalitativní/reklamační procesy?
  • Efektivně využít nativní dokumenty v rámci IT infrastruktury?
  • Poskytnout technická data oddělením, která zpracovávají data jako následníci v rámci životního cyklu výrobku?

 

Organizace všech odvětví jsou pod vzrůstajícím tlakem dodávat vysoce kvalitní výrobky na trh rychleji se zachováním rozpočtovaných nákladů. Protože jsou výrobky stále komplexnější a dodavatelé jsou dnes rozprostřeni po celé planetě, je nutno zajistit mechanismus pro efektivní a bezpečné sdílení informací a projektové dokumentace.

AutoVue podporuje soubory v nejrozšířenějších CAD formátech

Dovoluje uživatelům ve výrobních podnicích a v jejich odběratelsko-dodavatelských řetězcích používat jediné softwarové řešení, které umožňuje náhledy, měření, práci s obchodními daty a sdílet všechny rozhodující 2D a 3D formáty bez potřeby nákupu a údržby jednotlivých originálních CAD systémů. Toto zefektivnění komunikačních procesů a poskytnutí kompletních konstrukčních dat pro bezpapírovou distribuci nakonec zvyšuje produktivitu a snižuje náklady.

Oracle AutoVue 21.0.2 podporované formáty.

S pomocí AutoVue lze prohlížet a spolupracovat přímo nad nativními daty aplikací bez omezení pracovníků bez ohledu na jejich geografické umístění v rámci všech běžících procesů v dané organizaci.

Která verze Oracle AutoVue je pro vás vhodná?

AutoVue
Office
AutoVue
2D Professional
AutoVue
3D Professional Advanced
AutoVue
EDA
Professional
AutoVue
Electro-Mechanical
Professional
Prohlížení Office dokumentů
Prohlížení rastrových a vektorových formátů
Prohlížení 2D CAD
Prohlížení 3D CAD
Prohlížení EDA (elektro)
Poznámkování/Anotace/Měření
Real-Time kooperace (pouze web verze)

Oracle AutoVue – hezky česky

Zakoupením a instalací české verze vyřešíte problém jazykové bariéry při spolupráci s projektanty, kolegy, zákazníky a dodavateli, zejména v malých českých případně slovenských firmách.

Českou verzi můžete zakoupit pouze od nás, a to za cenu 2 000 Kč za jednu licenci + 360 Kč roční technická podpora, která je poskytována přímo naší společností (vztahuje se jen na české prostředí, nikoli na samotnou licenci prohlížeče).

Integrace se stávajícími systémy  pro správu dokumentace, PLM  a ERP

Organizace mohou snadno integrovat AutoVue s existujícími systémy a tak doplnit jejich možnosti v oblasti správy obsahu. Tato integrace pak umožňuje uživatelům jednotný přístup ke stovkám nativních dokumentů pro prohlížení, tisk, poznámkování a kooperaci.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2024 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena.

 

 

Translate »