komplexní systém správy dokumentace

EasyArchiv, při jehož tvorbě bylo původním záměrem, vytvoření jednoduchého, bezpečného a především cenově dostupného systému pro archivaci digitálních dokumentů.

V důsledku rostoucích požadavků uživatelů a díky vhodně zvolené architektuře je dnes EasyArchiv/EasyPLM® nejen komplexní systém správy dokumentace (Dokument Management Systém – DMS) založený na WORKFLOW, ale rovněž systém správy životního cyklu výrobků (Produkt Lifecycle management – PLM). Přes svůj název se ve skutečnosti jedná o sofistikovaný produkt, umožňující snadné ovládání a implementaci.

DOKUMENTACE NA DOSAH – EasyArchiv

Při využití jako DMS (základ pro všechny ostatní moduly) je k dispozici uživateli přívětivá správa dokumentů a jejich stavů se zajištěním kooperability s řadou externích aplikací – integracemi mimo jiné na:

 • kancelářské aplikace (MS OFFICE)
 • CAx systémy (např. CATIA, Pro/Engineer – Creo, Solid Edge, SolidWorks, Inventor a AutoCAD)
   • Přímý přístup do archivu z integrované aplikace.
   • Správa modelů, výkresů, produktů, analýz, CNC programů atd.
   • Obousměrná asociace atributů mezi CAD a správou dokumentace (položkou v případě použití modulu BOM).
   • Automatická tvorba neutrálních výkresových formátů pro tisk a prohlížení.
   • Automatické doplňování rohových razítek dle definovaných schvalovacích a změnových řízení.
   • V případě použití modulu BOM generování kusovníku z prostředí CAD aplikace.
 • plot management systémy (CIMGRAPH)

Pokud je nakonfigurován systém jako PLM řešení je zajištěna správa produktových informací od jejich ideového vzniku až po údržbu výrobku. Jinými slovy je podporován a spravován kompletní životní cyklus jakéhokoliv definovaného výrobku.

PLÁNOVÁNÍ A VÝROBA – EasyPLM

EasyPLM® pak obsahuje nástroje pro podporu technické přípravy výroby (práce s kusovníky, technologickými postupy, nářadím atd.) včetně možnosti napojení na plánovací/výrobní (ERP) systémy zákazníka (např. SAP, Baan, a jiné). Výše uvedené konfigurace jsou pouze příkladem využití řady produktů EasyArchiv/EasyPLM®, otevřenost systému umožňuje jeho úpravu a šíře nasazení vždy záleží na potřebách a požadavcích konkrétního uživatele.

V obou případech lze systém doplnit o řadu dalších modulů, např. grafické workflow je natolik jednoduché a obecné, že umožňuje zákazníkům nastavení a sledování všech firemních procesů vlastními pracovníky.

Za hranice možností s Easy produkty

EasyArchiv/EasyPLM® je možné doplnit o sesterský produkt EasyTechnology, a vytvořit tak komplexní informační systém. Který pokrývá celou oblast TPV přes plánování a řízení výroby až po změny a servisní zásahy na konkrétním výrobku.

Ověřeno v praxi

V současné době používá EasyArchiv/EasyPLM® celá řada společností z nejrůznějších oblastí – jejich stručný výčet včetně charakteristiky řešení naleznete na stránce referencí.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2019 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Idealabu.