info@td-is.cz            +420 377 441 025

Společnost RemanTe Group s.r.o. je specialistou v oblasti repasovaných produktů. Nabízí širokou škálu vstřikovacích čerpadel a dieselových vstřikovačů, turbodmychadel, elektronických řídících jednotek, hydraulické a mechanické součásti řízení, posilovače řízení, alternátory, startéry, EGR ventily a další produkty. Pro repase všech produktů jsou ve společnosti používány zkušební stanice, speciálně určené výrobci.

Každá součástka, která je nahrazena (nainstalována), je dlouhodobě testována a doporučena výrobcem. Jedinečný přístup k procesu repase znamená, že RemanTe Group s.r.o  poskytuje záruku 24 měsíců na téměř všechny výrobky. Repasované produkty jsou vyráběny s nejvyšší možnou kvalitou, která se rovná kvalitě nového produktu.

Řízení výroby v RemanTe Group s.r.o.

Se zvětšujícím se počtem vyráběných jednotek vyvstala v RemanTe Group s.r.o  potřeba účinně plánovat a sledovat vlastní proces repase Ecu jednotek,  turbodmychadel, vstřikovačů a čerpadel. Bylo rozhodnuto nasadit vhodný ERP systém, který by umožnil nejen efektivně řídit výrobu, ale také spolupracovat s ostatními informačními systémy ve společnosti. Mezi klíčové požadavky na řešení pak byly přizpůsobitelnost ERP systému osvědčeným procesům ve společnosti a dobré reference dodavatele systému.

RemanTe Group – repasované díly

Nakonec byl vedením společnosti vybrán a implementován systém  EasyTechnology společnosti TD-IS, s.r.o., kde se v přehledném prostředí plánuje proces zakázek a spouští se proces zadání do výroby. Zaměstnanci v operacích pomocí čárových kódů odvádějí stav výrobního procesu do systému, který se následně vyhodnocuje a jsou tak v dosahu on-line informace například o nákladech a rentabilitě zakázek, plánovaném a skutečném čase i identifikace použitých dílů a výrobních technologiích. Díky propojení s účetním systémem Pohoda se zautomatizovala řada činností při realizaci zakázek a skladového hospodářství.

„Informační systém TD-IS je pro nás ideálním doplňkem k základnímu programu POHODA pro sledování výrobního procesu repase našich dílů. “

Petr Šafarčík

Výrobní ředitel

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2024 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena.

 

 

Translate »