Software pro prohlížení a koordinaci projektů s analýzou 5D a simulací návrhů

Autodesk Navisworks je nástroj pro prohlížení a koordinaci projektů s analýzou 5D a simulací návrhů. Navisworks Simulate and Manage umožňují lepší koordinaci, simulaci realizace a analýzu celého projektu pro integrované řízení projektu.

Verze Manage obsahuje navíc i pokročilé nástroje pro simulace a ověřování. Software umožňuje pracovat i s velmi obsáhlými projekty.

Proč používat Autodesk Navisworks?

Umožňuje jednoduše integrovat  data z různých zdrojů – 3D i 2D systémů, 3D mračna bodů z 3D skenerů, PDF i naskenované výkresy a plány..

Umí simulovat a analyzovat data, včetně detekce kolizí (verze Manage)

Zvládne i prověření realizace projektu díky časové simulaci demontáže a montáže jednotlivých částí projektu

Zjednoduší komunikaci projektu s vašimi spolupracovníky i partnery

Díky použité technologii agregace dat ve formátu NWD je práce rychlá i v rozsáhlých projektech

A v bezplatné verzi Navisworks Freedom  mohou být informace k dispozici všem zainteresovaným lidem kdekoliv je třeba

Autodesk Navisworks existuje ve 3 verzích

  • Navisworks Manage
  • Navisworks Simulate
  • Navisworks Freedom – bezplatná verze pro prohlížení

Základní funkce

  • Navisworks Manage – zahrnuje veškeré funkce Navisworks Simulate, navíc obsahuje nástroje pro detekci a řešení kolizí jednotlivých částí v projektu.
  • Navisworks Simulate – zahrnuje funkce pro načítání dat z různých systémů (3D, 2D, BIM objekty, 3D mračna bodů) a jejich agregaci do jednoho modelu, umožňuje simulace (včetně 5D simulace) a animace objektů, vytváří NWD a DWF soubory. Obsahuje sadu měřících nástrojů i funkce pro redlining. Podporuje týmovou spolupráci, včetně cloud technologií. Kvantifikace údajů z projektu.
  • Navisworks Freedom – bezplatný 3D prohlížeč souborů NWD (Navisworks) a 3D DWF. Umožňuje prohlížení struktury modelu, vlastností objektů i vložených dat, včetně pohledů, animací, redlining poznámek a komentářů. Zahrnuje kompletní sadu navigačních nástrojů, včetně průchodů projektem, rozhledu okolo, přiblížení, přiblížení, posouvání a dalších funkcí. Podporuje zobrazování materiálů a osvětlení v reálném čase.

Dostupnost Autodesk Navisworks

Software je k dispozici samostatně, a nebo také v nejvyšší verzi Manage jako součást průmyslových sad pro strojírenství a stavebnictví.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2021 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena.

 

 

Translate »