info@td-is.cz            +420 377 441 025
Události 22. listopadu 2023 Akce

Rezervujte si termín! 28. května – 29. května 2024 proběhne konference IT Forum 2024

Odborná konference, pořádaná naší  společností TD-IS s.r.o. pro zákazníky a zájemce o ERP, PLM, CAD/CAM/CAE systémy,  se letos bude konat v hotelu Medlov  ve Fryšavě pod Žákovou horou.

Termín: 28.– 29. května 2024. Připravujeme pro vás sérii přednášek na aktuální témata, představíme  naše řešení  EasyArchiv / EasyPLM/ Easy Technology a to jaké služby jsme vám schopni nabídnout.  Mezi pozvanými hosty budou i zástupci firem, které naše řešení a služby znají a využívají.

Zveme především naše zákazníky, ale i ostatní  – technický management výrobních firem, vedoucí konstrukce, konstruktéry, projektové manažery, procesní inženýry a všechny kteří mají zájem o ERP, PLM,CAD/CAM/CAE systémy a chtějí využít  naše dlouholeté zkušenosti systémového integrátora.

Poznejte náš tým a nechte se inspirovat příběhy našich zákazníků.

Společenský  program bude plný dobrého jídla, pití a zábavy.  Soutěžní klání vítězům přinese výhry v podobě menších, či větších nezbytností:-).

Druhý den bude věnován workshopům dle zájmu zákazníků (EasyArchiv, EasyPLM, Autodesk, prohlížeče AutoVue a Spinfire atd.) a moderované diskuzi nad tématy, která vás zajímají.

Program a časový harmonogram  připravujeme.

Registrace je možná již nyní.

Účast na konferenci a společenském večeru je jako vždy bezplatná, ubytování hradíte při příjezdu.

Konference bude probíhat dle platných nařízení vlády ČR.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2024 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena.

 

 

Translate »