28. a 29. května

Události 7. května 2024 Akce

Konference IT Forum 2024, opět pro vás připravujeme dva dny plné informací pro zákazníky  a zájemce o ERP, PLM, CAD/CAM/CAE systémy  nejen  z řady Easy, které pomáhají firmám řídit procesy a zvyšovat svůj zisk.

Pro koho je naše konference vhodná?

  • Pro naše zákazníky, ať už od nás máte komplexní řešení nebo jen licenci prohlížeče, či jsme vás školili v Inventoru. Pro každého se najde část programu, který vám přinese nové poznatky na vaší cestě za automatizací a digitalizací vašich procesů.
  • Pro ty, co svého dodavatele řešení teprve hledají. Jak nejlépe poznat, co chcete, co potřebujete, než to co je možné vidět na vlastní oči, slyšet na vlastní uši a zeptat se na každou drobnost.

Proč na IT FORUM 2024 přijet?

  • Inspirujete se od jiných, kteří už naše systémy a služby mají a využívají.
  • Poznáte skoro celý náš tým na jednom místě a v jednom čase.

Ať už jste majitel, ředitel, technolog, nákupčí, IT manager, obchodník nebo konstruktér, kterému na své firmě záleží – přijeďte!

PROGRAM KONFERENCE IT FORUM 

Pavel Mareš zahájí konferenci v 10.00 hod. a zaměří se na aktuální výzvy, které se nás všech ve světě digitalizace týkají a jak jim TD-IS pomůže pracovat rychleji, efektivněji a s větším ziskem.

Prozkoumáte možnosti našeho EasyPLM řešení, dozvíte se jaké integrace umíme a zda nutně nepotřebujete pro správu dokumentace náš EasyArchiv. A určitě padne řeč i na to, že vše (nebo skoro vše) umíme upravit, tak jak zákazník potřebuje. David Brunner z vývoje přiblíží i to, na čem pracujeme a co nás teprve v Easy čeká.

Plánování je důležitou součástí systému a jak to, aby se z implementace nestalo dobrodružství o které nestojíte, vám poví Ladislav Peleška – šéf divize ERP.

Práce s výkresy napříč celou firmou i to jak předat data dodavateli, nám ukáže Vladimír Pffefer, při představení prohlížečů.

Letošní výzvu k představení řešení přijal Pavel Jadrníček z Vipax, a.s., kde řídí výrobu požárních vrat a zařízení v EasyTechnology už od roku 2010. Za MESIT asd, s.r.o. a DICOM,s.r.o. nám dlouholetou spolupráci ve vývoji taktické radiokomunikace s TD-IS popíše Petr Kuneta. Z Komárova z firmy Buzuluk a.s. dorazí pan Petr Vook a podělí se s vámi o zkušenosti, jak se jim gumárenské stroje konstruují s asistencí našich systémů. Speciální vývojové aplikace pro oblast trhavin a střelivin představí obchodník z naší pobočky z Pardubic – Jan Vašíček spolu s panem Schmidtem z Explosia a.s.

No a ani konstruktéry neošidíme, Aleš Karel odpoví na to, jaké produkty a školení od Autodesku můžeme nabídnout.

Přednáškovou část zakončí Pavel Mareš mladší – naše nová posila, který potěší zájemce o pochopení rychle se vyvíjejícího světa umělé inteligence, která hýbe zeměkoulí.

hotel Medlov

Po ukončení přednáškové časti si s námi můžete protáhnout kosti a zúčastnit se naší medlovské spartakiády:-) a kdo dojde (nebo doplave) do cíle, ten může ochutnat maličkost z místní ginové nabídky.

Po sportovním výkonu vás bude čekat čuník na rožni a při dobrém jídle a pití tradiční hráčské aktivity. Neformální společenský večer vám dá možnost, ještě více osobně, probrat možnosti našich systémů a poznat náš tým. A pokud budou ještě stačit síly, tak po 23. hodině všichni hazardní hráči, závodníci i piloti se mohou zúčastnit dražby o velké i malé ceny.

Druhý den bude zahájen v 9. 00 hod. a bude věnován workshopům, které budou probíhat za sebou v délce a rozsahu, dle zájmu účastníků.

Konference bude ukončena obědem cca ve 12. 00 hod., v případě zájmu ze strany účastníků budou možné individuální konzultace.

 

Program konference včetně časového harmonogramu – připravujeme.

Registrace

Konference IT Forum 2024 začíná v úterý 28. 5.  a pokračuje i ve středu 29. 5. 2024. Registrovat se můžete na oba dny nebo si dle programu vybrat jen jeden den.

Účast na konferenci a společenském večeru je jako vždy bezplatná, ubytování hradíte při příjezdu.  Kapacita konference je omezená, svoji registraci neodkládejte.

V případě, že neobdržíte automatické potvrzení registrace a do 7 dnů se vám neozve asistentka Eva Salcmanová, kontaktujte nás.

Dotazy zodpovíme na   sales@td-is.cz nebo na tel. : +420 377 441 025, 724 301 741.

Jak se na  konferenci dostanete?

Hotel Medlov

Fryšava pod Žákovou horou 143, 592 31 Fryšava pod Žákovou horou

Cestujete vlakem/autobusem:
Pro bližší informace o časech vlaků a autobusů navštivte informační stránky IDOS.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2024 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena.

 

 

Translate »