"Budoucnost informačních systémů"

Události 26. srpna 2021 Akce

Konference – IT Forum 2021

Srdečně vás zveme na naši  odbornou konferenci IT Forum 2021, která se koná ve dnech 21. a 22. 9. 2021. Minulé období nám nedalo moc příležitostí setkávat se osobně, využijte proto možnost dozvědět se, co je nového v produktech EasyArchiv/EasyPLM, EasyTechnology a další  novinky z oblastí, které pomáhají optimalizovat procesy při vývoji, konstrukci a výrobě. Odborná konference, pořádaná společností TD-IS s.r.o. pro zákazníky a zájemce o ERP, PLM, CAD/CAM/CAE systémy,  se letos koná na zámku Zbiroh .

Vybíráte systém?  Ještě nevíte co od našich systémů čekat? Tak jistě oceníte možnost nahlédnout  pod pokličku těm, kteří už nás znají.

Pozvání k prezentaci svého řešení přijali zástupci firem Explosia, Trima, OEZ, Peartec. 

Jste našim zákazníkem? Tak víte, že naše systémy se z velké části šijí na míru a proto nezmeškejte možnost slyšet, co je nového a jak ještě můžete svůj systém rozšířit a upravit.

Bezpečnost dokumentů je důležitá pro všechny, podíváme se na to z různých stran.  Důvěru v digitální době vám předvede partnerská firma Sefira.

Nezapomeneme ani na konstruktéry a dáme jim šanci k prohloubení znalostí o produktech Autodesk.

I tentokrát máme pro vás připraven  bohatý doprovodný program, po ukončení přednáškové části vás čeká prohlídka zámecké expozice s výkladem historie.  Rudolf II. uvítá hosty na svém panství, magistr Kely stvoří půvabnou Sirael, tajemný rytíř vás pasuje do svého stavu,  v salonku Baroko udatní šermíři bojují o srdce krásné dámy,  v Secesním salonku maluje mistr Alfons Mucha  a zajisté vás též potěší dobové ukázky taneční či hudební. A pro nic za nic nejsme na zámku 3 císařů, po prohlídce bude tradiční hodokvas, sám Rudolf II. vám popřeje dobrou chuť k jídlu a pití a družina vám zatančí  a pobaví vás. Večerní program zahájíme degustací koňaků a neformální večer vyvrcholí již tradičně dražbou výher z mobilního casina.

První přednáškový den  zakončíme v 16.00 a poté bude následovat bohatý společenský program. Druhý den bude zahájen představením novinek a poté  workshopy dle zájmu účastníků. Konference bude ukončena obědem cca ve 13.00 , v případě zájmu ze strany účastníků budou možné individuální konzultace.

zámek Zbiroh

 

Ať už jste zákazník a náš tým už dobře znáte, nebo hledáte ten svůj nový systém a potřebujete zjistit zda naše řešení pokryje vaše potřeby, využijte možnost dozvědět se novinky a zeptat se nás osobně na to, co vás zajímá.

PROGRAM ÚTERÝ  21.9. 2021 OD 10.00 HOD

Připravujeme pro vás sérii přednášek na aktuální témata, představíme naše řešení v EasyArchiv / EasyPLM/ Easy Technology.

 • Budoucnost informačních systémů – Pavel Mareš, TD-IS
 • PLM a důvěryhodné dokumenty – Michal Hanzal, SEFIRA
 • Výbušná přednáška aneb TD-IS nejen pro strojaře – zkušenosti se zakázkovým vývojem informačního systému – Martin Schmidt, Explosia
 • Správný nástroj pro vaši práci   – vývoj specializovaných zákaznických informačních systémů – Aleš Tryml, TD-IS
 • Bezpečnost z druhé strany – strategie zálohovaní a obnovy dat – Petr Mára, TD-IS
 • Implementace komplexního systému u výrobce průmyslových strojů – Ladislav Hovorka, Trima
 • Od CNC strojů do vašeho výrobního systému – MES v praxi – Václav Khin, Peartec
 • Digitalizace a automatizace prací v nástrojárně a konstrukci jednoúčelových strojů, řízená dokumentace – Zbyněk Ludka, OEZ

 PROGRAM STŘEDA 22.9. 2021 OD 9.00 HOD

Druhý den bude věnován workshopům a novinkám v produktech z rodiny EASY.

 • Přednáška – Co je nového v našich produktech – EasyArchiv/EasyPLM, EasyMES, EasyTechnology… a na čem pracujeme. 
 • Workshop – Elektronický podpis, digitalizace a digitální důvěra.
 • Workshop – podnikové informační systémy – PLM systémy
 • Workshop – podnikové informační systémy ERP – EasyTechnology
 • Workshop – prohlížeče AutoVue, Spinfire
 • Workshop – Autodesk – co je nového a jaké školení nabízíme

Workshopy budou probíhat paralelně ve skupinkách dle zájmu účastníků. Uvítáme vaše návrhy na  témata. Registrace na jednotlivé workshopy bude probíhat na místě.

Program konference.

Program konference může být upraven.

Registrace

Konference IT Forum 2021 začíná v úterý 21. 9.  a pokračuje i ve středu 22. 9. 2021. Registrovat se můžete na oba dny nebo si dle programu vybrat jen jeden den.

Registrace již možná jen na tel.724 301 741.

Účast na konferenci a společenském večeru je jako vždy bezplatná, ubytování hradíte při příjezdu.  Kapacita konference je omezená, svojí registraci neodkládejte.

V případě, že neobdržíte automatické potvrzení registrace a do dvou dnů se vám neozve asistentka Eva Salcmanová, kontaktujte nás.

Dotazy zodpovíme na   sales@td-is.cz nebo na tel. :  +420 377 441 025

 

Pozvánka ke stažení

Jak se na  konferenci dostanete?

google mapy

Cestujete-li autem: Exit 41 na dálnici D5 Zbiroh (u obce Kařez) 
Pro návštěvníky je přímo v areálu zámku k dispozici parkoviště (z města miřte stále do kopce, až přijedete k bráně s červeným domkem zahradníka po pravé straně).

Cestujete vlakem:
Nejbližší vlakovou stanicí je zastávka Kařez.  Nádraží Kařez leží 4 km od obce Zbiroh. Na některé vlaky čeká na nádraží autobusový přípoj. Doporučujeme vystoupit na zastávce U Slunce, odkud je to již přímo k zámku za stálého stoupání 1 km.  Pokud nám dáte včas vědět, určitě pro vás na zastávku Kařez dojedeme. Pro bližší informace o časech vlaků a autobusů navštivte informační stránky IDOS.

 

Konference bude pořádána v souladu s platným nařízením vlády.

Při účasti s přenocováním je nutné  předložit:

 • NEGATIVNÍ PCR TEST – Platnost negativního výsledku PCR testu v rámci systému O-T-N (prokazuje se potvrzením o očkování, podstoupení testu nebo prodělání nemoci) je 7 dní od provedení samotného testu.
 • NEGATIVNÍ ANTIGENNÍ TEST – Platnost negativního výsledku antigenního testu v rámci systému O-T-N je 72 hodin.
 • CERTIFIKÁT O OČKOVÁNÍ – od druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín, musí uplynout nejméně 14 dní.
 • POTVRZENÍ O PRODĚLÁNÍ NEMOCI laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce – 180 dní

Pokud nesplňujete výše uvedené, konference se můžete zúčastnit, bez ubytování po předložení antigenního testu udělaného (a zdokumentovaného) přímo před vstupem (testy budou k dispozici a budou probíhat v pokoji č. 1 vedle recepce).

Podmínkou je i používání ochrany obličeje ve společných vnitřních prostorech mimo konzumaci jídla a pití.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2021 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena.

 

 

Translate »