2D a 3D CAD programy

Základní školení AutoCADu a 3D CAD programů zaměřená na seznámení s nástroji a funkcemi jednotlivých CAD programů Autodesk – AutoCAD, AutoCAD Mechanical,  Inventor, Fusion 360.  

Základní školení AutoCAD a 3D CAD mají za cíl umožnit  uživatelům – konstruktérům, projektantům či technologům seznámení s jednotlivými funkcemi programů, ale i jejich využívání při návrhu. Z kurzu si pak odnesou i nejvhodnější postupy práce pro jejich konkrétní úkoly a projekty. Kurzy jsou jsou ve variantách pro začátečníky i zkušenější uživatele a i  v podobě rozdílových školení.

Jednotlivá školení jsou vedena našimi zkušenými lektory, specialisty se znalostí problematiky projektování, konstruování a výpočtů.

Na závěr  školení účastníci projdou ověřením znalostí, buď formou testu, nebo vypracováním úlohy dle zadání. Úspěšní účastníci následně obdrží osvědčení o absolvování školení.

Školení probíhají u zákazníka nebo v našich pobočkách v Plzni, Zlíně a Pardubicích. Maximální počet účastníků je 8.

Termíny s volnou registrací v období  červen až září  2022  budou pořádány již při 3 účastnících!

Prázdninové termíny připravujeme, registrace na emailu sales@td-is.cz.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Termíny s volnou registrací jsou realizovány při naplnění 3 účastníky.

Místo na kurzu je registrováno zasláním objednávky, na email sales@td-is.cz, se jménem, tel. č. a emailem účastníka, do pondělí do 12.00 hod. vždy v daném týdnu školení, stejně tak do daného času lze účast zrušit.

 

2D CAD programy – základní školení

 

 

AutoCAD LT 2023

Základní školení

Trvání: 2 dny

Školení zaměřené na tvorbu 2D dokumentace v prostředí AutoCADu LT. Seznámí účastníky s prostředím systému, kreslícími funkcemi a postupy pro usnadnění vytváření výkresové dokumentace.

ST 8.6.2022 – ČT 9.6.2022 – Plzeň – Sladkovského 43 

ST 22.6.2022 – ČT 23.6.2022 – Plzeň – Sladkovského 43

Cena za kurz: 5 300,- Kč/os (při minimálním počtu 3 účastníků)

 

Rozdílové školení

Trvání:  1 den

Rozdílové školení pro uživatele starších verzí AutoCAD LT. Je zaměřeno na seznámení s novinkami aktuální verze a jejich přínosy při zpracování projektů.

Termín na dotaz

AutoCAD 2023

Pro začátečníky

Trvání:  3 dny

Školení zaměřené na tvorbu projektování a kreslení v prostředí AutoCADu. Seznámí účastníky s prostředím systému, kreslícími funkcemi a postupy pro usnadnění vytváření výkresové dokumentace. Zahrnuje práci s bloky a externími referencemi, parametrizaci výkresů a práci s podklady (PDF, skenované dokumenty).

ST 1.6.2022 – Pá 3.6.2022

ST 15.6.2022 – Pá 17.6.2022

Cena za kurz: 8 000,- Kč/os (při minimálním počtu 3 účastníků)

Pro pokročilé

S důrazem na školení pokročilých nástrojů a funkcí.

Trvání: 2 dny

Termín na dotaz

Rozdílové školení

Trvání: 1 den

Termín na dotaz

Pro uživatele starších verzí AutoCADu. Je zaměřeno na seznámení s novinkami aktuální verze a jejich přínosy při zpracování projektů.

Školení AutoCAD Mechanical 2023

Pro začátečníky

Trvání: 3 dny

Školení zaměřené na efektivní tvorbu 2D dokumentace v prostředí AutoCAD Mechanical. Seznámí účastníky s nástroji na zjednodušení a zrychlení tvorby výkresové dokumentace, podporu národních standardů, využití standardizovaných dílů a materiálů a moduly generátorů používaných dílů a skupin či moduly pro strojírenské výpočty a kontrolu součástí s využitím FEM. Předpokládá se znalost AutoCADu.

ST 9.6.2022 – PÁ 11.6.2022 – Plzeň – Sladkovského 43

Cena za kurz: 8 000,- Kč/os (při minimálním počtu 3 účastníků)

Pro pokročilé

S důrazem na školení pokročilých nástrojů a funkcí.

Trvání: 2 dny

 

Termín na dotaz

3D CAD programy – základní školení

Inventor  2023

Pro začátečníky

Trvání: 5 dnů

Termín na dotaz

Školení nových uživatelů Autodesk Inventor. Seznámí účastníky s prostředím systému, funkcemi pro tvorbu náčrtů, modelováním jednotlivých dílů, práci v sestavách a vytváření výkresové dokumentace. Řeší využití parametrizace a dalších postupů pro zefektivnění práci ve 3D.  Zahrnuje modelování plechových dílů, jejich rozviny, stejně jako práci se svařenci a rámovými konstrukcemi. Plus další nástroje pro zefektivnění práce konstruktéra.

Rozdílové školení

Trvání:  1 den

Rozdílové školení pro uživatele starších verzí Inventoru. Je zaměřeno na seznámení s novinkami aktuální verze a jejich přínosy při tvorbě projektů.

ÚT 14.6.2021 – Plzeň – Sladkovského 43

Cena za kurz: 3 000,- Kč/os (při minimálním počtu 3 účastníků)

 

Fusion 360

Pro začátečníky

Trvání: 3 dny

ST 1.6.2022 – Pá 3.6.2022 –  obsazeno na termín se lze přihlásit již jen jako náhradník.

Školení nových uživatelů Fusion 360. Seznámí účastníky s prostředím systému, nástroji pro modelování jednotlivých dílů, práci v sestavách a vytváření výkresové dokumentace. Řeší využití parametrizace a dalších postupů pro zefektivnění práci ve 3D.  Školení zahrnuje i kinematiku návrhu, vizualizace a animace.

Pro pokročilé

S důrazem na školení pokročilých nástrojů a funkcí.

Trvání: Rozsah dle individuálních potřeb zákazníka.

Termín na dotaz

 

 

 

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2021 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena.