Jsme tu pro vás a myslíme na vaše zdraví

Události 17. března 2020 Blog, Ze světa

Vzhledem k  rozšíření onemocnění COVID-19 i my děláme vše proto, abychom ochránili zdraví našich zákazníků a zaměstnanců.
Do odvolání proto omezujeme pohyb osoba v našich pobočkách na minimum, plně respektujeme nařízení vlády a naše prostory jsou pro veřejnost uzavřeny. Technickou i obchodní podporu vám nadále poskytujeme v co nejširší míře tak, abyste měli k dispozici vše potřebné pro fungování vaší společnosti. Naši konzultanti a obchodníci jsou vám k dispozici na telefonu, emailu, chatu.

Pro komunikaci při technických i obchodních jednáních  budeme využívat dostupné prostředky vzdálené komunikace, pro ochranu vašich i našich pracovníků.

Chceme vás ujistit, že i v této době je pro nás důležité poskytovat pro naše  zákazníky služby v nejvyšší kvalitě, a zajistit jejich plynulý chod.

Jsme v tom společně a přejeme vám, abyste  dopady této situace jak v pracovním, tak v osobním životě zvládli ve zdraví a pokud možno v pohodě.

Zároveň děkujeme všem zdravotníkům, lékárníkům, prodavačům a ostatním, kteří jsou tu pro nás, v současné nelehké situaci v boji s COVID-19. A také všem těm, kteří zodpovědně dodržují všechna pravidla související s režimem v karanténě.

Tým TD-IS

 

Jak jsme již dříve avizovali, odložili jsme termín naší pravidelné konference IT Forum 2020 na listopad. A abychom s vámi byli i přes karanténu v kontaktu,  připravujeme pro vás serii webinářů.

Sledujte naše události a případné návrhy na témata a dotazy k okruhům, které vás nejvíce zajímají, zašlete našim obchodníkům.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2021 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena.