Ekonomický a informační systém

Ekonomický a informační systém POHODA je komplexní účetní a ekonomický software vyvinutý společností STORMWARE s.r.o. pro malé, střední i větší firmy z řad fyzických i právnických osob. POHODA umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH.

Uvažujete o pořízení  účetního programu POHODA, ale nevíte, pro jakou variantu či řadu se rozhodnout?

Pomůžeme vám s výběrem té správné varianty, stačí zadat vaše požadavky, které má systém splňovat. Tak se dozvíme, zda to bude POHODA Mini, Lite, Jazz, Standard, Profi, Premium nebo Komplet. Vybranou POHODU vám dodáme i nainstalujeme.

TA NEJLEPŠÍ MEZI POHODAMI

Informační systém POHODA E1 je komplexní ekonomický a informační systém pro malé, středně velké a větší firmy. Jedná se o nejvyšší řadu systému plně využívající výhod technologie klient-server a databáze SQL. Nabízí větší výkon a bezpečnost systému, zpracování velkého množství dat, souběžnou práci většího počtu uživatelů s velkým množstvím dat i rozšiřující funkce z kategorie ERP systémů, což uvítají firmy a náročnější zákazníci. Patří sem pokročilá administrace přístupových práv a velká míra přizpůsobení podle potřeb uživatelů, včetně možnosti přidávat do jednotlivých agend nová pole, vytvářet vlastní agendy apod. Obsahuje řadu rozšířených funkcí zejména v oblasti skladového hospodářství. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci, vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Informační systém POHODA E1 je k dispozici v několika obsahově a funkčně odlišných variantách: Jazz, Standard, Premium, Komplet.

Pohoda SQL POHODA E1

ŘEŠENÍ PRO VÝROBU

Jste výrobní firma, a potřebujete sledovat detailněji vaši výrobu, připravovat kalkulace výrobků do nabídek, zaplánovat zakázku ještě před akceptací abyste zjistili, zda jste schopni dostát kapacitně i časově svému závazku? Tyto a další pokročilé funkce pro řízení a plánování výroby nabízí řešení EasyTechnology. Spojení EasyTechnology s POHODOU se osvědčilo u mnoha našich zákazníků. Můžete ho mít také ….

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2024 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena.

 

 

Translate »