CAM technologie Fusion 360  usnadňuje rychlé programování vašeho CNC stroje – od vysoce účinného hrubování s Adaptivním dokončováním až  po zjednodušené řízení víceosých strojů s řízením orientace nástroje.

Technologie výroby  s 2,5, 3, 4 a 5-osými frézovacími, měřícími,  soustružnickými, soustružnickými a frézovacími operacemi, které  jsou propojeny  s výkonným návrhovým systémem, jaký je součástí všech  profesionálních konstrukčních nástrojů.

Vlastnosti systému Fusion 360 pro obrábění

2,5 a 3-osé frézování  – v plně integrovanému CAM můžete rychle nastavit úlohy a generovat dráhy nástrojů pro výrobu kvalitních součástí a současně snížit opotřebení nástrojů.
3 + 2-osé frézování (řízení 5-ti os) – využití víceosé funkce vašeho stroje pomocí přímého  programování až  5-ti os, které významně zkrátí dobu nastavování stroje mezi operacemi.
4-osé frézování – umožňuje vytvořit indexované nebo zalomené dráhy nástroje pomocí rotační osy vašeho stroje pro obrábění komplexní geometrie.
5-ti osé simultánní frézování – pro frézování složité geometrie, zabraňuje kolizím  a umožní snížit délky nástrojů pro dosažení dokonalého povrchu  se současným plným řízením  5-ti os.
řízení měřící sondy – umožňuje využít dotykové sondy ve stroji k posunutí pracovních posunů a zjednodušení nastavení.
soustružení – programování  2D soustružené součásti a ověřování   dráhy soustružnického nástroje, pro identifikaci  chyb nebo kolizí  s modelem, sklíčidlem,  nástroji apod.
frézování se soustružením – umožňuje kombinovat  frézovací a soustružnické operace pro výrobu  složitějších součástí na jednom stroji.
knihovna post-procesorů zdarma

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2019 TD-IS, s.r.o. všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Idealabu.